Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle

204 dizi
Walter White diğer insanlardan farklı bakış açısına sahip birsidir. Farklılığı onu bir lisede kimya öğretmeni yapar. Walter boş zamanlarında da bir oto yıkamacıda çalışmaktadır. Walter kendisinde hissettiği rahatsızlıklardan sonra doktora gider ve akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Walter ailesinin maddi zorluklar yaşadığını bildiği için ölüm onu uçsuz bucaksız düşüncelere sokar. Polis akrabası ile bir araya gelen Walter birlikte çıktıkları bir gezintide uyuşturucu işe ile uğraşan bir grup suçlunun peşine düşerler. Kaçan suçlulardan birisi Walter'ın öğrencisi Jesse Pinkman'dır. Walter bu işte çok para olduğunu öğrenince kimya bilgisini kullanarak Jesse ile birlikte farklı bir uyuşturucu üretimine girmeye karar verir. Walter bütün risklere geride kalan sevdiklerine rahat bir hayat yaşatmak için girer. Zaman geçtikçe maddi durumu düzeltmeye başlayan Walter gerçeklerin ortaya çıkmaya başlaması ile zan altında kalacaktır.
Yapım Yılı : 2008 - 2013
Oyuncular : Bryan Cranston (Karakter: Walter White), Anna Gunn (Karakter: Skyler White), Aaron Paul (Karakter: Jesse Pinkman), Dean Norris (Karakter: Hank Schrader), Betsy Brandt (Karakter: Marie Schrader), RJ Mitte (Karakter: RJ Mitte), Bob Odenkirk (Karakter: Saul Goodman), Steven Michael Quezada (Karakter: Steven Gomez), Jonathan Banks (Karakter: Mike Ehrmantraut), Giancarlo Esposito (Karakter: Gustavo 'Gus' Fring), Charles Baker (Karakter: Skinny Pete), Christopher Cousins (Karakter: Ted Beneke), Jesse Plemons (Karakter: Todd), Matt Jones (Karakter: Badger), Laura Fraser (Karakter: Lydia Rodarte-Quayle), Michael Shamus Wiles (Karakter: ASAC George Merkert)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Sherlock diğer insanlardan farklı olarak detayları görebilen, istediği bütün konularda başarılı olabilen ve muhteşem bir zekaya sahiptir. Sherlock'un hayatı eskiden Doktor ve asker olan John ile tanışınca iyice değişecektir. Birbirleriyle iyi zaman geçiren Sherlock ve John iyi birer arkadaş olurlar ve aynı evde yaşamaya başlarlar. Sherlock ve John'un çevresinde cinayet olayları çıkınca artık olaya el atma zamanı gelmiştir. Polis'inde yardım istediği Sherlock ve John gizemli cinayetler için birlikte harekete geçeceklerdir. Fakat cinayeti işleyenler çok profesyonel katillerdir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch (Karakter: Sherlock Holmes), Martin Freeman (Karakter: Dr. John Watson), Una Stubbs (Karakter: Mrs. Hudson), Rupert Graves (Karakter: DI Lestrade), Louise Brealey (Karakter: Molly Hooper), Mark Gatiss (Karakter: Mycroft Holmes), Andrew Scott (Karakter: Jim Moriarty), Vinette Robinson (Karakter: Sgt Sally Donovan), Tanya Moodie (Karakter: Ella), Jonathan Aris (Karakter: Anderson), Amanda Abbington (Karakter: Mary Morstan), Zoe Telford (Karakter: Sarah), David Nellist (Karakter: Mike Stamford), Philip Davis (Karakter: Jeff), Lasco Atkins (Karakter: Late night pedestrian), Simon Blood DeVay (Karakter: Detective - CID)
Tür : Dram, Gizem, Suç
La Casa De Papel izle | La Casa De Papel Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle Profesör 19 yaşından beri kimliğini yenilememiş ve devlet tarafından bulunamayan çok zeki bir adamdır. Babasının bir suçlu olması bu yüzdende kendisi de sisteme karşı olan bir suçlu olur. Zekasını gerektiğinden fazla kullanan ve İspanya merkez bankasını soyma planları yapan Profesör bu uğurda kendisine yardım edecek elemanlar arar. Elemanları teker teker bulan Profesör soygun planını ince ince işlemeye başlar. Soygun ekibi Tokyo, Rio, Berlin, Oslo, Helsinki, Denver, Moskova, Nairobi gibi şehir isimlerini kendilerine lakap olarak alırlar. Artık bütün planlar hazırdır ve soygun başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Álvaro Morte (Karakter: Profesör), Itziar Ituño (Karakter: Raquel Murillo), Úrsula Corberó (Karakter: Tokyo), Paco Tous (Karakter: Moskova), Pedro Alonso (Karakter: Berlín), Alba Flores (Karakter: Nairobi), Miguel Herrán (Karakter: Río), Jaime Lorente (Karakter: Denver), Esther Acebo (Karakter: Mónica Gaztambide - Stockholm), Enrique Arce (Karakter: Arturo Román), María Pedraza (Karakter: Alison Parker), Darko Peric (Karakter: Helsinki), Kiti Mánver (Karakter: Mariví), Brian Beacock (Karakter: Arturo Román), Anna Gras (Karakter: Mercedes Colmenar), Fernando Soto (Karakter: Ángel), Rodrigo de la Serna (Karakter: Palermo), Luka Peros (Karakter: Marsilya), Hovik Keuchkerian (Karakter: Bogota), Itziar Ituno (Karakter: Polis Raquel Murillo - Lizbon),
Tür : Aksiyon, Gizem, Suç
Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük uyuşturucu imalatçısı ve kaçakçılarından birisi olan Kolombiyalı Pablo Emilio Escobar Gaviria yani bilinen adıyla Pablo Escobar henüz çok küçükken bile karnını doyurmak için illegal işlere girer. Zamanla büyümeye ve ot satmaya başlayan Escobar daha sonra Şilili bir kokain kimyageri hamam böceği ile tanışır. Artık Amerika'ya kokain satmaya başlayan Escobar gittikçe dahada büyür. Fakat bu durum hem Amerikan Uyuşturucu birliği DEA'in dikkatinden hem de ülkesi Kolombiya'nın dikkatinden kaçmayacaktır.
Yapım Yılı : 2015 - 2017
Oyuncular : Wagner Moura (Karakter: Pablo Escobar), Maurice Compte (Karakter: Horatio Carrillo), Boyd Holbrook (Karakter: Steve Murphy), Pedro Pascal (Karakter: Javier Peña), Joanna Christie (Karakter: Connie Murphy), Roberto Urbina (Karakter: Fabio), Ana de la Reguera (Karakter: Elisa), Danielle Kennedy (Karakter: Ambassador Noonan), Stephanie Sigman (Karakter: Valeria Velez), Diego Cataño (Karakter: La Quica), Jorge A. Jimenez (Karakter: Poison), Paulina Gaitan (Karakter: Tata Escobar), Juan Pablo Raba (Karakter: Gustavo Gaviria), Ariel Sierra (Karakter: Sure Shot), Raúl Méndez (Karakter: Presidente Cesar Gaviria)
Tür : Biyografi, Dram, Suç
Miguel Ángel Félix Gallardo yani bilinenen adıyla Félix Gallardo Meksika da uyuşturucu kartellerinin hakim olduğu yerlerde doğup büyür. Félix daha sonra kendisine illegal olan her işin tam ortasında bulur. Yükselişe geçen Félix arkadaşları Rafael Caro Quintero, Ernesto Fonseca Carrillo, Amado Carrillo Fuentes ile birlikte uyuşturucu dünyasına karışır. Yavaş yavaş yükselişe geçen Félix, Amerikanın özel olarak kurduğu uyuşturucu ile mücadele ekibi olan DEA'in radarına takılacaktır. Fakat Félix patronların patronu olacak kadar güçlenecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Diego Luna (Karakter: Felix Gallardo), Michael Pena (Karakter: Kiki Camarena), Alejandro Edda (Karakter: Joaquin Guzman - El Chapo), Clark Freeman (Karakter: Ed Heath), Joaquín Cosío (Karakter: Ernesto-Fonseca Carillo), Gerardo Taracena (Karakter: Pablo Acosta), Tessa Ia (Karakter: Sofia Conesa), Ernesto Alterio (Karakter: Salvador Osuna Nava), Horacio Garcia Rojas (Karakter: Tomas Morlet), Jackie Earle Haley (Karakter: Jim Ferguson), Matt Letscher (Karakter: James Kuykendall), Tenoch Huerta (Karakter: Rafael Caro Quintero), Yul Vazquez (Karakter: John Gavin)
Tür : Dram, Suç
Shelbey ailesi kaçak at yarışları, bahisler, barlar ve daha bir çok illegal işler ile Birmingham şehrinde sözü geçen bir ailedir. İngiltere'nin, Fransa ile yaptığı savaşta başarı elde eden ailenin ortanca çocuğu Thomas Shelby İngiltere tarafından madalya verilir ve bölgesinde iyice tanınır. Thomas ağabeyi Arthur Shelby tarafından baskılar altında kalsa da aileyi gerçekte yöneten kendisidir. Thomas Shelby adamlarına yaptırdığı bir arama sonucu çok gizli ağır silahları bulur. Bu silahlar İngiltere devletine aittir ve Thomas Shelby silahların kendisi ve ailesi için yükselme şansı olduğunu anlar. Thomas Shelby artık yapacağı her hamlesinde ailesini etkileyeceğinin farkındadır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Cillian Murphy (Karakter: Thomas Shelby), Paul Anderson (Karakter: Arthur Shelby), Helen McCrory (Karakter: Aunt Polly), Sophie Rundle (Karakter: Ada Shelby), Ned Dennehy (Karakter: Charlie Strong), Joe Cole (Karakter: John Shelby), Finn Cole (Karakter: Michael Gray), Harry Kirton (Karakter: Finn Shelby), Natasha O'Keeffe (Karakter: Lizzie Stark), Annabelle Wallis (Karakter: Grace Burgess), Sam Neill (Karakter: Inspector Chester Campbell), Kate Phillips (Karakter: Linda Shelby), Tom Hardy (Karakter: Alfie Solomons), Adrien Brody (Karakter: Luca Changretta), Charlie Creed-Miles (Karakter: Billy Kimber)
Tür : Dram, Suç
El Chapo ailesiyle birlikte tarlada çalışan bir çocuktur. Bir gün patronunun beyaz son model arabasını çok beğendiği için kaçırır ve suç dünyasına girer. Patronu uyuşturucu işinde olan El Chapo kendini sevdirmeyi başarır ve ilk cinayetini henüz çok ufak yaşlardayken işler. Suç dünyasına tam anlamıyla giren El Chapo Patronların Patronu Felix Gallardo'nun bünyesi altında çalışmaya başlar. Felix Gallardo'dan habersiz Escobar ile birlikte Amerika'ya kaçak yollarla uyuşturucu sokar. Daha sonra Felix tutuklanınca Chapo iyice büyümeye başlar ve bu durum Meksika'daki bütün kartellerin olmak üzere Amerika uyuşturucu ile mücadele birliği DEA'in dikkatlerini üzerine çekmeyi başarır. Yavaş yavaş büyümeye başlayan El Chapo siyasetçi Conrado Sol ile işbirliği yapar. Fakat kimse kimseye güvenmeyecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Marco de la O (Karakter: Joaquín 'El Chapo' Guzmán - El Chapo), Humberto Busto (Karakter: Conrado Higuera Sol 'Don Sol'), Diego Vásquez (Karakter: Ismael Zambrano 'Don Ismael), Juan Carlos Cruz (Karakter: El Bravo), Alejandro Aguilar (Karakter: Toño), Héctor Holten (Karakter: President Carlos Salinas de Gortari), Laura Osma (Karakter: Elba Coronado), Iván Aragón (Karakter: Quino), Wilmer Cadavid (Karakter: Dámaso Jiménez Gálvez), David Ojalvo (Karakter: Richard Smith), Pacho Rueda (Karakter: Licenciado Alberto Lora), Juan Pablo de Santiago (Karakter: Franco), Juan Feldman (Karakter: Héctor Luis Palma Salazar in English), Marcela Mar (Karakter: Berta Avila), Cristina Michaus (Karakter: Doña Esperanza), Juliette Pardau (Karakter: Graciela), Juan Carlos Olivas (Karakter: Héctor Luis Palma Salazar 'El Güero'), Harold Torres (Karakter: El Cano), Valentina Acosta (Karakter: Alejandra Guzmán)
Tür : Dram, Suç
Elliot ailesinden şiddet gören bir çocuktur. Bu yüzden içine kapanık asosyal bir karakter olur. Elliot bilgisayara yakınlaşır ve kendisini geliştirir. Yıllar geçtikten sonra Elliot bir siber güvenlik firmasından çalışır. İşleri yolunda gitmeyen Elliot geceleri ailesine zarar veren insanlara bilgisayar üzerinden zarar vermek için insanları hacklemektedir. Bir gün çalıştığı şirkete hacker bir grup tarafından saldırı yapılır ve bu saldırı Elliot'un hayatını tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Rami Malek (Karakter: Elliot), Carly Chaikin (Karakter: Darlene), Portia Doubleday (Karakter: Angela Moss), Martin Wallström (Karakter: Tyrell Wellick), Stephanie Corneliussen (Karakter: Joanna Wellick), Christian Slater (Karakter: Mr. Robot), Michael Gill (Karakter: Gideon), Ben Rappaport (Karakter: Ollie Parker), Aaron Takahashi (Karakter: Lloyd), Frances Shaw (Karakter: Shayla), Samrat Chakrabarti (Karakter: Ron), Bruce Altman (Karakter: Terry Colby), Gloria Reuben (Karakter: Krista Gordon), Jeremy Holm (Karakter: Man in Black), James Rees (Karakter: Mobley), Michael Buscemi (Karakter: Romero)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Otis içine kapanık ve cinsel sorunları olan bir çocuktur. Otis okulunda bir çok insan tarafından hatırlanmayan ancak eş cinsel arkadaşı Eric tarafından sevilen birisidir. Otis'in annesi de sex terapistidir. Bu yüzden bir çok konuda bilgi sahibidir. Otis okulun popüler ve güzel kızı olan Maeve tarafından sex hakkındaki bilgileri fark edilince artık Otis ile Maeve birlikte okuldaki öğrencilere sex konusundaki sorunları hakkında yardımcı olmaya karar verirler. Otis ve Meave arasında zamanla farklı bir bağ oluşacaktır. Fakat Meave'in okul öğrenci başkanı Jackson ile birliktedir. Bu yüzden Otis ile Meave'in arasındaki bağlar giderek kopmaya başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Asa Butterfield (Karakter: Otis Milburn), Emma Mackey (Karakter: Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Karakter: Eric Effoing), Gillian Anderson (Karakter: Jean Milburn), Connor Swindells (Karakter: Adam Groff), Mimi Keene (Karakter: Ruby), Aimee Lou Wood (Karakter: Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Karakter: Lily Iglehart), Alistair Petrie (Karakter: Mr Groff)
Tür : Dram, Komedi
Kendi halinde yıllardır halkı hiç değişmeyen küçük bir kasabada bir çocuk kaybolunca kasabadaki bütün sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlayacak. Büyümüşte - Küçülmüş diyebileceğimiz ufaklıklar bütün kasaba için büyük bir mücadeleye girerler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Millie Bobby Brown (Karakter: Eleven), Finn Wolfhard (Karakter: Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Karakter: Dustin Henderson), Noah Schnapp (Karakter: Will Byers), Caleb McLaughlin (Karakter: Lucas Sinclair), Winona Ryder (Karakter: Joyce Byers), David Harbour (Karakter: Jim Hopper), Natalia Dyer (Karakter: Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Karakter: Charlie Heaton), Joe Keery (Karakter: Steve Harrington), Sadie Sink (Karakter: Sadie Sink), Dacre Montgomery (Karakter: Billy Hargrove), Joe Chrest (Karakter: Ted Wheeler), Matthew Modine (Karakter: Dr. Martin Brenner), Rob Morgan (Karakter: Officer Powell), Priah Ferguson (Karakter: Erica Sinclair), John Reynolds (Karakter: Officer Callahan)
Tür : Dram, Fantastik, Korku
Gotham şehrinin muhafızı Bruce Wayne yani bilinen adıyla Batman'in her zaman akıl hocası ve uşağı olan Alfred Pennyworth'ün geçmişi zorluklarla doludur. 1920 yıllarında orduda olan Alfred daha sonra ordudan ayrılarak özel bir güvenlik şirketi kurar ve Thomas Wayne (Batman'in Babası) ile çalışmaya başlar. Alfred ve Thomas birlikte bir çok sorunun üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Hainsley Lloyd Bennett (Karakter: Deon 'Bazza' Bashford), Jack Bannon (Karakter: Alfred Pennyworth), Ben Aldridge (Karakter: Thomas Wayne), Ryan Fletcher (Karakter: Wallace 'Dave Boy' MacDougal), Dorothy Atkinson (Karakter: Mrs. Pennyworth), Ian Puleston-Davies (Karakter: Mr. Pennyworth), Paloma Faith (Karakter: Bet Sykes), Jason Flemyng (Karakter: Lord Harwood), Polly Walker (Karakter: Peggy Sykes), Emma Paetz (Karakter: Martha Kane), Richard Clothier (Karakter: Prime Minister), Emma Corrin (Karakter: Esme Winikus)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Her bölümünde farklı konu işlenen dizide genel olarak insanların gelecekteki teknoloji ile gelen yaşanılacak sorunlar, insanların duygu ve düşünceleri konu alınmaktadır. İnsanların teknolojiyi benimsedikleri dönemlerde aslında gerçekleşmez dediğimiz bütün senaryolar gerçekleşse nasıl olurdu acaba sorularına yanıt veriyor.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Daniel Lapaine (Karakter: Dawson), Hannah John-Kamen (Karakter: Selma Telse), Michaela Coel (Karakter: Airport Stewardess), Beatrice Robertson-Jones (Karakter: Older May Double), Daniel Kaluuya (Karakter: Bingham 'Bing' Madsen), Toby Kebbell (Karakter: Liam), Rory Kinnear (Karakter: Michael Callow), Hayley Atwell (Karakter: Martha), Lenora Crichlow (Karakter: Victoria Skillane), Daniel Rigby (Karakter: Jamie Salter), Jon Hamm (Karakter: Matt), Bryce Dallas Howard (Karakter: Lacie Pound), Malachi Kirby (Karakter: Stripe), Alex Lawther (Karakter: Kenny), Kelly Macdonald (Karakter: Karin Parke), Gugu Mbatha-Raw (Karakter: Kelly Booth), Wyatt Russell (Karakter: Cooper Redfield), Georgina Campbell (Karakter: Amy), Miley Cyrus (Ashley Too), Anthony mackie (Danny)
Tür : Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Raymond Reddington (Red) gelmiş geçmiş en büyük suçlulardan birisidir ve hala kaçaktır. Fakat ülkenin peşinde olduğu Red şaşırtıcı bir biçimde teslim olur. Red teslim olduğunda ülkenin en tehlikeli karanlık örgütlerinin bulunduğu bir listeye sahip olduğunu ve yakalamak için yardım edeceğini söyler. Fakat bu işte sadece Elizabeth Keen ile çalışacağını söyler. Red'in neden böyle bir tercih yaptığı kimse tarafından bilinmez.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : James Spader (Karakter: Raymond 'Red' Reddington), Megan Boone (Karakter: Elizabeth Keen), Ryan Eggold (Karakter: Tom Keen), Diego Klattenhoff (Karakter: Donald Ressler), Parminder Nagra (Karakter: Agent Meera Malik), Harry Lennix (Karakter: Harold Cooper), Hisham Tawfiq (Karakter: Dembe), Amir Arison (Karakter: Aram Mojtabai), Deborah S. Craig (Karakter: Luli), Jennifer Kim (Karakter: Analyst (War Room), Charles Baker (Karakter: Grey), Jane Alexander (Karakter: Diane Fowler), Lars Gerhard (Karakter: Shadow), Gregory Konow (Karakter: Agent), Ilfenesh Hadera (Karakter: Jennifer Palmer), Alan Alda (Karakter: Fitch), Ritchie Coster (Karakter: Anslo Garrick), Dikran Tulaine (Karakter: Max), Rachel Brosnahan (Karakter: Jolene), Susan Blommaert (Karakter: Mr. Kaplan), Emily Tremaine (Karakter: Audrey Bidwell), Tony Jeffries (Karakter: Merc), David Carranza (Karakter: WB Merc), Stacey Sargeant (Karakter: Female EMT)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Harmon ailesi huzur içinde yaşarken Ben ailenin babasıdır ve Psikiyatri olarak çalışmaktadır. Karısı Viven ve kızı Violet ile birlikte yaşamaktadır. Viven düşük yapar ve bir de bunların üzerine Ben'in ilişkisi olduğunu öğrenir. Bütün bu olaylar aileyi parçalamak üzereyken aile Boston'dan, Los Angeles'a taşınırlar. Los Angeles'ta yenilenmiş bir konak tutan aile yerleşimini sağlar. Evin eski oturan sahipleri Langdon aile ile tanışan Harmon ailesi zaman geçtikçe korkunç gerçeklerle yüzleşecek.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Gabourey Sidibe (Karakter: Queenie), Zachary Quinto (Karakter: Dr. Oliver Thredson), Dylan McDermott (Karakter: Dr. Ben Harmon), Vivien Harmon (Karakter: Connie Britton), Emma Roberts (Karakter: Madison Montgomery), Finn Wittrock (Karakter: Dandy Mott), Taissa Farmiga (Karakter: Zoe Benson), Frances Conroy (Karakter: Gloria Mott), Lily Rabe (Karakter: Rahibe Mary Eunice McKee), Angela Bassett (Karakter: Desiree Dupree), Kathy Bates (Karakter: Ethel Darling), Jessica Lange (Karakter: Elsa Mars), Sarah Paulson (Karakter: Lana Winters), Evan Peters (Karakter: Jimmy Darling), Denis O'Hare (Karakter: Spalding)
Tür : Dram, Gerilim, Korku
Uzun yıllar önce gerçekleşen bir faciayı Alman hükumeti kendilerini komik duruma düşürmemek için faciayı hiç yaşanmamış gibi bırakırlar. Wenden Kasabasında ki gençler farkında olmadan bir kara deliğe girerler. Bu delik onları ya geleceğe ya da geçmişe götürmektedir. Gençler zamanla çok farklı dönemlere ve çok farklı gelecek-geçmiş senaryolarına tanık olacaklardır. Fakat bu deliğin farkında olan birisi, deliği kullanan herkesi yok etmek için elinden geleni yapacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Louis Hofmann (Karakter: Jonas Kahnwald), Maja Schöne (Karakter: Hannah Kahnwald), Sebastian Rudolph (Karakter: Michael Kahnwald), Angela Winkler (Karakter: Ines Kahnwald), Oliver Masucci (Karakter: Ulrich Nielsen), Jördis Triebel (Karakter: Katharina Nielsen), Moritz Jahn (Karakter: Magnus Nielsen), Lisa Vicari (Karakter: Martha Nielsen), Daan Lennard Liebrenz (Karakter: Mikkel Nielsen), Christian Pätzold (Karakter: Egon Tiedemann), Paul Lux (Karakter: Bartosz Tiedemann), Hermann Beyer (Karakter: Helge Doppler), Gina Stiebitz (Karakter: Franziska Doppler)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Spartacus kendisine bahşedilen muhteşem savaş yeteneklerinden habersiz bir adamdır. Spartacus kendisini insanların ölümüne dövüştürüldüğü bir arenada bulunca savaşarak hayatta kalması gerektiğini anlar. Hayatta kalma içgüdüsü onu büyük bir savaşçıya dönüştürür. Özgürlüğünü ve sevgilisini geri almak isteyen Spartacus bu uğurda büyük bir savaşa girecektir. Ezilenlerin ve köle olarak yaşamaya mahkum edilen herkesin öncüsü olacaktır. Fakat karşısında dünyanın en büyük imparatorluğu Roma imparatorluğu olacaktır.
Yapım Yılı : 2010 - 2013
Oyuncular : Andy Whitfield (Karakter: Spartacus), Manu Bennett (Karakter: Crixus), Lucy Lawless (Karakter: Lucretia), Liam McIntyre (Spartacus), Peter Mensah (Karakter: Oenomaus), Viva Bianca (Karakter: llithyia), Dustin Clare (Karakter: Gannicus), Daniel Feuerriegel (Karakter: Agron), Katrina Law (Karakter: Mira), Nick E. Tarabay (Karakter: Ashur), John Hannah (Karakter: Lentulus Batiatus), Ellen Hollman (Karakter: Saxa), Cynthia Addai-Robinson (Karakter: Naevia), Lesley-Ann Brandt (Karakter: Naevia), Craig Parker (Karakter: Glaber), Jai Courtney (Karakter: Varro), Pana Hema Taylor (Karakter: Nasir), Anna Hutchison (Karakter: Laeta), Erin Cummings (Karakter: Sura), Todd Lasance (Karakter: Jül Sezar), Jenna Lind (Karakter: Kore)
Tür : Aksiyon, Biyografi, Macera
Dexter Morgan Miami Metro Polis Departmanı’nda kan sıçrama analizcisi olarak çalışmaktadır. Dexter insanlara çok faydalı bir iş yapsa da karanlık bir tarafı vardır. Dexter geceleri bir seri katildir.
Yapım Yılı : 2006 - 2013
Oyuncular : Michael C. Hall (Karakter: Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Karakter: Debra Morgan), David Zayas (Karakter: Sgt. Angel Batista), James Remar (Karakter: Harry Morgan), CS Lee (Karakter: Vince Masuka), Lauren Vélez (Karakter: Lt Maria LaGuerta), Desmond Harrington (Karakter: Det. Joseph 'Joey' Quinn), Julie Benz (Karakter: Rita Bennett), Christina Robinson (Karakter: Astor Bennett), Geoff Pierson (Karakter: Tom Matthews), Preston Bailey (Karakter: Cody Bennett), Aimee Garcia (Karakter: Jamie Batista), Luke Andrew Kruntchev (Karakter: Harrison Morgan), Erik Kral (Karakter: Sgt. James Doakes), Evan George Kruntchev (Karakter: Harrison Morgan), Dana L. Wilson (Karakter: Det. Angie Miller)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Gizemli bir adada 48 kişi mahsur kalırlar. Hayatlarının en zorlu zamanlarına giren insanlar birbirlerinden çok farklı mesleklere ve görüşlere sahip insanlardır. Mahsur kalan insanların arasında bir suçlu, bir dolandırıcı, sakat bir adam, doktor, subay, loto tutturan talihli bir adam, rock yıldızı gibi birbirlerinden tamamen farklı sektörlerde olan insanlar vardır. Ada'da hayatlarına devam eden insanlar yavaş yavaş adanın gizemlerini çözmeye başlayacaklardır. Her birinin geçmişine gidilecek ve adaya nasıl geldikleri konu alınacaktır.
Yapım Yılı : 2004 - 2010
Oyuncular : Jorge Garcia (Karakter: Hugo 'Hurley' Reyes), Josh Holloway (Karakter: James 'Sawyer' Ford), Yunjin Kim (Karakter: Sun-Hwa Kwon), Evangeline Lilly (Karakter: Katherine 'Kate' Austen), Terry O'Quinn (Karakter: John Locke), Naveen Andrews (Karakter: Sayid Jarrah), Matthew Fox (Karakter: Dr. Jack Shephard), Daniel Dae Kim (Karakter: Jin-Soo Kwon), Emilie de Ravin (Karakter: Claire Littleton), Michael Emerson (Karakter: Benjamin 'Ben' Linus), Henry Ian Cusick (Karakter: Desmond Hume), Dominic Monaghan (Karakter: Charlie Pace), Harold Perrineau (Karakter: Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Karakter: Dr. Juliet Burke), Ken Leung (Karakter: Miles Straume), Nestor Carbonell (Karakter: Richard Alpert), Maggie Grace (Karakter: Shannon Rutherford), Malcolm David Kelley (Karakter: Walter 'Walt' Lloyd), Jeremy Davies (Karakter: Dr. Daniel Faraday), Jeff Fahey (Karakter: Frank Lapidus), Ian Somerhalder (Karakter: Boone Carlyle), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Karakter: Mr. Eko), Michelle Rodriguez (Karakter: Ana Lucia Cortez), Zuleikha Robinson (Karakter: Ilana Verdansky), Cynthia Watros (Karakter: Elizabeth 'Libby' Smith), L. Scott Caldwell (Karakter: Rose Nadler), Rebecca Mader (Karakter: Dr. Charlotte Staples Lewis), Sam Anderson (Karakter: Bernard Nadler), Mira Furlan (Karakter: Danielle Rousseau)
Tür : Dram, Fantastik, Macera
Uzun yıllar boyunca yaşadıkları zorlu atom bombası şokunu atan ve ekonomik olarak büyümeye geçen Japonlar bu sırada porno sektöründe de adımlarını atarlar. Porno sektörünün önderlerinden olan ve sektörde devrim yaratan porno yönetmeni Toru Muranishi'nin ilginç hayatı konu alınmaktadır. Bir çok çeteler, gangsterler ve farklı türden insanlar dizinin konusuna dahil olmuştur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Takayuki Yamada (Karakter: Toru Muranishi), Shinnosuke Mitsushima (Karakter: Toshi), Misato Morita (Karakter: Megumi (Kaoru Kuroki), Tetsuji Tamayama (Karakter: Kawada), Tokio Emoto (Karakter: Mitamura), Sairi Itô (Karakter: Junko), Takenori Gotô (Karakter: Rugby), Lily Franky (Karakter: Takei), Jun Kunimura (Karakter: Furuya), Ryo Ishibashi (Karakter: Ikezawa), Koyuki (Karakter: Kayo), Nanami Kawakami (Karakter: Miku Minami), Alan Maxson (Karakter: Waiter), Pierre Taki (Karakter: Wada), Ami Tomite (Karakter: Naoko), Kimiko Yo (Karakter: Kozue Muranishi), Jessica Blue (Karakter: Reporter)
Tür : Biyografi, Dram
David Budd savaşta gazi olmuş bir adamdır. David daha sonra polisliğe geçer ve eskiden alma savaş alışkanlıklarından dolayı korkusuzca ve fevri olarak hareket eder. Bir terör saldırısını engelleyince bir anda terfi alır. David bir anda İçişleri Bakanı Julia Montague'yu korumak ile görevlendirilir. David görüşlerinin tam aksini iddia eden Julia'yı korumakta çok zorlanacaktır. Julia çok hırslı bir bakan olduğu için başı beladan hiç kurtulmayacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Richard Madden (Karakter: David), Sophie Rundle (Karakter: Vicky), Vincent Franklin (Karakter: Mike), Ash Tandon (Karakter: Sharma), Gina McKee (Karakter: Sampson), Pippa Haywood (Karakter: Craddock), Stuart Bowman (Karakter: Hunter-Dunn), Richard Riddell (Karakter: Tom), Paul Ready (Karakter: Rob), Nicholas Gleaves (Karakter: Roger), Nick Robinson (Karakter: Nick Robinson), Nina Toussaint-White (Karakter: Rayburn), Bella Padden (Karakter: Ella), Matthew Stagg (Karakter: Charlie)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Bojack yıllar önce bir Sitkom (Durum Komedisi) dizisinin yıldızıdır. Dizisi devam ederken forsu yerinde olan Bojack altın günlerinin biteceğini düşünmüyordur. Fakat bir gün dizisi bitince kendisini alkole ve tembelliğe bırakır. Bojack servetini de iyice bitirince bir yayın evi ile anlaşır ve kitap yazmak için avans alır. Fakat Bojack aldığı avansı alkole ve tembellik için kullanır. Yayın evinin sabrı iyice tükenir ve artık Bojack'ın hayatını yazması için Diane Nguyen’i işe alırlar. Diane'nin, Bojack hakkındaki kitabı yazması için birlikte çok zaman geçirmeleri gerekecektir.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Will Arnett (Karakter: BoJack Horseman), Amy Sedaris (Karakter: Princess Carolyn), Alison Brie (Karakter: Diane Nguyen), Aaron Paul (Karakter: Todd Chavez), Paul F. Tompkins (Karakter: Mr. Peanutbutter), Adam Conover (A Ryan Seacrest Type), Keith Olbermann (Karakter: Tom Jumbo-Grumbo), Raphael Bob-Waksberg (Karakter: Charley Witherspoon), Kristen Schaal (Karakter: Sarah Lynn), Patton Oswalt (Karakter: Pinky Penguin), J.K. Simmons (Karakter: Lenny Turtletaub), Aparna Nancherla (Karakter: Hollyhock), Diedrich Bader (Karakter: Judah Mannowdog),Angela Bassett (Karakter: Ana Spanikopita), Rami Malek (Karakter: Flip McVicker), Wendie Malick (Karakter: Beatrice Horseman), Stephanie Beatriz (Karakter: Gina Cazador), Lake Bell (Karakter: Katrina Peanutbutter)
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
Jen diğer insanlardan farklı olarak mizahsal bir yapısı ve öfke kontrol sorunları vardır. Çok sevdiği kocası cinayete kurban giden genç yaşında dul kalmıştır. Jen hayatına tek başına devam ederken bir kadın ile tanışır ve artık hayatı çok farklı yöne gidecektir. Tanıştığı kadın Jen'in bütün özel hayatına dahil olacaktır ve sorunlar ardı ardına gelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Christina Applegate (Karakter: Jen Harding), Linda Cardellini (Karakter: Judy Hale), James Marsden (Karakter: Steve Wood), Max Jenkins (Karakter: Christopher Doyle), Sam McCarthy (Karakter: Charlie Harding), Luke Roessler (Karakter: Henry Harding), Brandon Scott (Karakter: Nick Prager), Diana Maria Riva (Karakter: Detective Ana Perez), Keong Sim (Karakter: Pastor Wayne), Edward Asner (Karakter: Abe Rifkin), Valerie Mahaffey (Karakter: Lorna Harding), Telma Hopkins (Karakter: Yolanda), Haley Sims (Karakter: Kayley), Edward Fordham Jr. (Karakter: Kyle)
Tür : Dram, Komedi
Doom Patrol üyeleri kendilerine geçen yetenekleri alırken büyük felaketler yaşarlar. Güçleri başka insanlar tarafından fark edilen üyeler bir çok eziyet ve kaza sonucu alınan yaralardan dolayı fiziksel olarak farklı görüntüye sahip olabiliyorlar. Fakat Şef ekibi toplamak için elinden geleni yapacaktır. Şef sayesinde kendilerine bir amaç bulan ekip dünyanın korunması için canlarını hiçe sayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Diane Guerrero (Karakter: Crazy Jane), April Bowlby (Karakter: Elasti-Girl), Alan Tudyk (Karakter: Eric Morden), Matt Bomer (Karakter: Larry Trainor), Brendan Fraser (Karakter: Cliff Steele), Timothy Dalton (Karakter: Chief), Riley Shanahan (Karakter: Robotman), Matthew Zuk (Karakter: Negative Man), Joivan Wade (Karakter: Cyborg), Phil Morris (Karakter: Silas Stone), Julie McNiven (Karakter: Sheryl Trainor), Kyle Clements (Karakter: John Bowers), Jon Briddell (Karakter: Darren Jones), Skye Roberts (Karakter: Kay Challis), Sydney Kowalske (Karakter: Clara Steele), Ethan McDowell (Karakter: Forsythe), Devan Long (Karakter: Flex Mentallo)
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Gary sıradan ve sıkıcı hayatında gerçek bir aşk bulmak ister. Kaderi onu barda zaman geçirdiği sıra da evrenin koruyucu ekibi Infinty Guard üyesi olan Quinn’i karşısına çıkarır ve Gary ilk görüşte aşık olur. Gary, Quinn ile sadece aynı meslekten olursa konuşabileceğini anlar. Bu yüzden üstüne Infinty Guard ekiplerinin giydiği üstleri bulur ve hemen giyer. Quinn ile iletişime geçmek üzere olan Gary Infinty ekipleri göreve çağrılınca yalanı ortaya çıkmasın diye göreve gider. Üniforması gereği savaş uçağının başına geçen Gary yanlışlıkla ateşler ve bu durum Gary'nin ceza almasına yol açacaktır. Fakat Gary aşkından vazgeçmeye niyetli değildir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Fred Armisen (Karakter: KVN), Tom Kenny (Karakter: HUE), Olan Rogers (Karakter: Gary Goodspeed), Tika Sumpter (Karakter: Nightfall), Steven Yeun (Karakter: Little Cato), Conan O'Brien (Karakter: Clarence), Ashly Burch (Karakter: Ash Graven), Ron Funches (Karakter: Fox), Jane Lynch (Karakter: AVA) David Tennant (Karakter: Lord Commander), Coty Galloway (Karakter: Avocato), Gina Torres (Karakter: Helper Hula), John DiMaggio (Karakter: Additional Voices), Ron Perlman (Karakter: John Goodspeed), Claudia Black (Karakter: Sheryl Goodspeed), Tobias Conan Trost (Karakter: Catoloupe), Keith David (Karakter: Bolo), Shannon Purser (Karakter: Shannon Thunder), Vanessa Marshall (Karakter: Invictus), Alan Tudyk (Karakter: Todd H. Watson), Christopher Judge (Karakter: Oreskis), Caleb McLaughlin (Karakter: Young Gary), Andy Richter (Karakter: Gatekeeper)
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Nick Sax araştırmayı, keşfetmeyi ve ortaya çıkarmayı sevdiği için dedektif olur. Bu konuda çok başarılı olan Nick en sonunda mesleğinden emekli olur. Fakat kendisini tetikçilik dünyasının içine doğru çeken hamlelerden kurtulamaz ve tetikçi olur. Nick zamanla alkol ve uyuşturucu kullanan umursamaz bir adama dönüşür. Fakat bir gün kendisine yapılacak olan suikast'in haberini alınca hayatta kalma içgüdüsü onu kendine getirir. Mr. Blue takma lakaplı bir iş adamı tarafından infaz edilmek istenen Nick kendisini öldürmeye gelen 4 kişiden 3'ünü ortadan kaldırır. Son kalan kişiyi öldürmeden önce neden kendisini infaz etmek istediklerini öğrenmek ister fakat öğrenemeden son gelen kişi de ölür. Mr. Blue ve ekibi Nick'in artık her şeyi bildiğini düşünerek büyük bir savaş başlatır.
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Christopher Meloni (Karakter: Nick Sax), Ritchie Coster (Karakter: Francisco Scaramucci), Lili Mirojnick (Karakter: Det. Meredith McCarthy), Patton Oswalt (Karakter: Happy), Bryce Lorenzo (Karakter: Hailey Hansen), Medina Senghore (Karakter: Amanda Hansen), Patrick Fischler (Karakter: Smoothie), Christopher Fitzgerald (Karakter: Sonny Shine), Antonia Rey (Karakter: Assunta), Joseph D. Reitman (Karakter: Very Bad Santa), Quentin Morales (Karakter: Cal), Gus Halper (Karakter: Mikey Scaramucci), Ren Colley (Karakter: Kenji), Debi Mazar (Karakter: Isabella Scaramucci)
Tür : Aksiyon, Komedi, Suç
Dünyanın bir çok yerinde araba tutkunları vardır. Hayatımızın vazgeçilmezi olan arabaların her zaman sürücüleri de vardır. Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel, yarı profesyonel, amatör, ve sokak yarışçıları engellerle dolu bir parkurda özel olarak tasarlanan arabaları sürmek ve şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Stacey-Lee May (Karakter: Herself), Michael Bisping (Karakter: Himself), Mike Hill (Karakter: Himself - Host), Lindsay Czarniak (Karakter: Herself - Co-Host), Rutledge Wood (Karakter: Himself - Co-Host), Tyrei Tokyo Woodbury (Karakter: Himself)
Tür : Gerçeklik, Yarışma
Her bölümünde farklı konu işlenilen dizide Animasyon dalında konular işlenmektedir. Birbirinden farklı duygular ve konular her bölümde çeşit çeşittir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Scott Whyte (Karakter: Future Nazi), Nolan North (Karakter: Ugly Dave), Matthew Yang King (Karakter: Adult Liang), Michael Benyaer (Karakter: Dr. Wehunt), Josh Brener (Karakter: K-VRC), Elly Condron (Karakter: Alexandria), Henry Douthwaite (Karakter: Thom), Graham Hamilton (Karakter: Decker), Aaron Himelstein (Karakter: Rookie), Stefan Kapicic (Karakter: Lt. Nikolai Zakharov), Neil Kaplan (Karakter: Hank), Maurice LaMarche (Karakter: Narrator), Emily O'Brien (Karakter: The Woman)
Tür : Animasyon, Kısa Dizi, Komedi
Lucifer Şeytanın oğlu olarak bilinen bir mitolojik simgedir. Lucifer ailesiyle birlikte cehennemde yaşadığı hayatından çok sıkılır. Dünyaya gelmek ve fani bir insan olarak yaşamak isteyen Lucifer ilk olarak fani hayatına Los Angeles'ta başlar. Lucifer her daim yanında olan ve can dostu olarak gördüğü yardımcısı Mazikeen ile Los Angeles'ta bar işletmeye ve insanlarla sosyalleşme başlar. Her şey yolunda giderken Lucifer ve Mazikeen'in barının önünde işlenilen bir cinayet Lucifer'ı büyük bir gizemin tam ortasında bırakacaktır. Bir de Lucifer'ın arkadaşları ve babası geri dönmesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Fakat Lucifer dünyada kalmayı hedeflemektedir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Tom Ellis (Karakter: Lucifer Morningstar), Lauren German (Karakter: Chloe Decker), Kevin Alejandro (Karakter: Dan Espinoza), Lesley-Ann Brandt (Karakter: Mazikeen), Scarlett Estevez (Karakter: Trixie Espinoza), Rachael Harris (Karakter: Linda Martin), D.B. Woodside (Karakter: Amenadiel), Aimee Garcia (Karakter: Ella Lopez), Tricia Helfer (Karakter: Charlotte), Tom Welling (Karakter: Marcus Pierce), Inbar Lavi (Karakter: Eve), Kevin Rankin (Karakter: Malcolm Graham), Graham McTavish (Karakter: Father Kinley), Cailan Robinson (Karakter: Cop), Jeremiah Birkett '(Karakter: Lee), Lochlyn Munro (Karakter: Anthony Paolucci), Jorden Birch (Karakter: Uni), Evan Arnold (Karakter: Jacob Williams)
Tür : Dram, Fantastik, Suç
Matt henüz daha çok ufakken kör kalır. Fakat bu onu yıldırmamış ve uzun çalışmalar sonucunda avukat olmayı başarmıştır. Matt kendisindeki yetenekleri zamanla keşfetmeye başlayacaktır. Gündüzleri avukat olup adaleti sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Geceleri ise adaletin sessiz kaldığı zamanlarda adaleti sağlayacaktır.
Yapım Yılı : 2015 - 2018
Oyuncular : Charlie Cox (Karakter: Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karakter: Karen Page), Elden Henson (Karakter: Foggy Nelson), Vincent D'Onofrio (Karakter: Wilson Fisk), Royce Johnson (Karakter: Brett Mahoney), Geoffrey Cantor (Karakter: Mitchell Ellison), Jay Ali (Karakter: Ray Nadeem), Jon Bernthal (Karakter: Frank Castle), Stephen Rider (Karakter: Blake Tower), Wilson Bethel (Karakter: Benjamin 'Dex' Poindexter), Ayelet Zurer (Karakter: Vanessa Marianna), Peter McRobbie (Karakter: Father Lantom)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Ajan Holden Ford hayatı boyunca araştırmayı ve keşfetmeyi seven birisi olmuştur. Ortağı Bill Tench ile birlikte ülkenin en tehlikeli katillerini ve tecavüzcülerini araştırmaya başlarlar. Zamanla düğüm olan bir çok ip çözülmeye başlayacaktır. Bu sayede iki ortak kendilerini her geçen gün geliştirecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jonathan Groff (Karakter: Holden Ford), Holt McCallany (Karakter: Bill Tench), Anna Torv (Karakter: Dr. Wendy Carr), Sonny Valicenti (Karakter: ADT Serviceman), Stacey Roca (Karakter: Nancy Tench), Hannah Gross (Karakter: Debbie Mitford), Joe Tuttle (Karakter: Gregg Smith), Zachary Scott Ross (Karakter: Brian Tench), Cotter Smith (Karakter: Unit Chief Shepard), Albert Jones (Karakter: Jim Barney), Lauren Glazier (Karakter: Kay Manz), Michael Cerveris (Karakter: Assistant Director Gunn)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Gizli suç örgütleri entrikalar yaşanılan olaylar ve verilen büyük savaşlar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Saif Ali Khan (Karakter: Inspector Sartaj Singh), Nawazuddin Siddiqui (Karakter: Ganesh Gaitonde), Neeraj Kabi (Karakter: Parulkar), Aamir Bashir (Karakter: Majid), Shalini Vatsa (Karakter: Kanta Bai), Elnaaz Norouzi (Karakter: Zoya Mirza), Luke Kenny (Karakter: Malcolm), Radhika Apte (Karakter: Anjali Mathur), Jitendra Joshi (Karakter: Constable Katekar), Jatin Sarna (Karakter: Bunty), Surveen Chawla (Karakter: Jojo Mascarenas), Paul Ogola (Karakter: Erico), Kubbra Sait (Karakter: Kukoo), Rajshri Deshpande (Karakter: Subhadra), Saurabh Sachdeva (Karakter: Isa)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Üç Gelfling’in birlikte dünyayı kurtarmak için büyük bir yolculuğa çıkacaklardır. Skeksis'in korkunç gücünün arkasındaki tehlikelerin farkına varan Üç Gelfling'in bir anda büyük bir sorumlulukları olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Neil Sterenberg (Karakter: Rian), Beccy Henderson (Karakter: Deet), Nathalie Emmanuel (Karakter: Deet), Taron Egerton (Karakter: Rian), Kevin Clash (Karakter: Aughra), Victor Yerrid (Karakter: Hup), Warrick Brownlow-Pike (Karakter: The Chamberlain), Anya Taylor-Joy (Karakter: Brea), Alice Dinnean (Karakter: Brea), Dave Chapman (Karakter: The Emperor), Jason Isaacs (Karakter: The Emperor), Olly Taylor (Karakter: The Scientist), Louise Gold (Karakter: The Gourmand), Helena Smee (Karakter: Seladon)
Tür : Aile, Dram, Macera
Kurtarıcı olarak beklenen süper kahramanlar beklentileri tam tersine çıkarırlarsa ve bu süreçte dünyayı bile dize getirebilecek boyutlara çıkarlarsa, The Boys adlı grup ise yolundan sapan süper kahramanları durdurmak için bir araya gelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Karl Urban (Karakter: Billy Butcher), Jack Quaid (Karakter: Hughie ''Wee'' Campbell), Antony Starr (Karakter: Homelander), Erin Moriarty (Karakter: Annie January), Dominique McElligott (Karakter: Queen Maeve), Jessie T. Usher (Karakter: A-Train), Chace Crawford (Karakter: The Deep), Karen Fukuhara (Karakter: The Female), Nathan Mitchell (Karakter: Black Noir)
Tür : Aksiyon, Komedi, Suç
Çağ açıp, çağ kapatan Padişah, Fatih Sultan Mehmet Han'ın Bizans'ın elinden İstanbul'u (Konstantinopolis)'i alışı konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cem Yiğit Üzümoğlu (Karakter: Fatih Sultan Mehmet Han), Tuba Büyüküstün (Karakter: Mara Hatun), Osman Sonant (Karakter: Loukas Notaras), Damla Sönmez (Karakter: Ana), Charles Dance (ANLATICI)
Tür : Belgesel,Savaş,Tarih
Hakan her zaman ezilenin yanında olmak isteyen doğa üstü yeteneklere sahip bir gençtir. İstanbul'un son muhafızı olarak seçilen hakan 15 Milyonluk şehrin koruyucusudur. Dünyanın başkenti olabilecek şehirlerin başında gelen İstanbul tehdit altına girince ve geçmişten gelen çok güçlü ve gizemli ölümsüzlerin karşısına Hakan dikilecektir. Tılsımlı bir gömleğin gizemi de Hakan'ın olaylara tam olarak girmesine yol açacaktır. İstanbul'un son muhafızı olan Hakan şehri kurtarabilecek midir?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Çağatay Ulusoy (Karakter: Hakan), Ayça Ayşin Turan (Karakter: Leyla), Mehmet Kurtuluş (Karakter: Mazhar), Hazar Ergüçlü (Karakter: Zeynep), Okan Yalabık (Karakter: Faysal Erdem), Yurdaer Okur (Karakter: Kemal), Mehmet Yılmaz Ak (Karakter: Tekin), Cihat Süvarioğlu (Karakter: Yasin), Erol Gedik (Karakter: Murat), Cankat Aydos (Karakter: Memo), Yücel Erten (Karakter: Neşet), Defne Kayalar (Karakter: Suzan), Cem Yiğit Üzümoğlu (Karakter: Emir), Burçin Terzioğlu (Karakter: Rüya), Özgür Bayraktar (Karakter: Sadık Adam), Saygın Soysal (Karakter: Mergen), Funda Eryiğit (Karakter: Nisan), Taner Ölmez (Karakter: Burak)
Tür : Aksiyon, Fantastik, Gizem
Dünya nüfusu her geçen gün katlanarak giderken bir anda ortaya çıkan ölümcül bir virüs yüzünden 5 milyar insan ölür. Geriye az sayıda kalan insanlar yerin altına kurdukları gizli sığınaklarda hayatta kalma mücadelesi vermektedir. İnsanlar virüsü yok etmek için zaman makinesi icadını gerçekleştirirler. İlk yolculuğu eski mahkum James Cole yapacaktır. James 7 yıl geriye döner ve bir akıl hastahanesinde gözlerini açar. İnsanlara gelecekten geldiğini ve tehlikeli bir virüsün dünyayı yakıp yok edeceğini söyler. Fakat insanlar gerçekten de deli olduğunu düşünürler ve James Cole'a deli damgası vurulur. James insanlık için büyük bir mücadeleye girer.
Yapım Yılı : 2015 - 2018
Oyuncular : Aaron Stanford (Karakter: James Cole), Amanda Schull (Karakter: Dr. Cassandra Railly), Barbara Sukowa (Karakter: Katarina Jones), Emily Hampshire (Karakter: Jennifer Goines), Todd Stashwick (Karakter: Deacon), Andrew Gillies (Karakter: Dr. Julian Adler), Kirk Acevedo (Karakter: José Ramse), Demore Barnes (Karakter: Olivia), Murray Furrow (Karakter: Whitley), Brooke Williams (Karakter: Dr. Lasky)
Tür : Dram, Gizem, Macera
Belçika da yaşayan oldukça sert ve katı bir dedektif, dini inanışları olan tehlikeli ve kanunsuz bir adamı yakalamak için harekete geçer. Bu uğurda çalışma arkadaşlarıyla çok sorun yaşayan fakat çok yetenekli bir polis memuru ile çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dirk Van Dijck, Marive Vinck, Karlijn Sileghem
Tür : Gerilim, Gizem, Suç
Batman ile ortak olan fakat bu ortaklığı bozan Dick Grayson bir grup sıkıntıları olan genç kahramanlar ile yolları kesişir. Genç kahramanları akıl hocası ve yol göstericisi rolünü üstlenir. Kendilerine bahşedilen doğa üstü yeteneklere sahip olan genç kahramanlar önlerindeki hayatlarına ve insanların kendilerine olan yardımlarına el uzatmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Brenton Thwaites (Karakter: Dick Grayson), Teagan Croft (Karakter: Raven), Anna Diop (Karakter: Koriand'r), Lindsey Gort (Karakter: Amy Rohrbach), Minka Kelly (Karakter: Dawn Granger), Ryan Potter (Karakter: Beast Boy), Alan Ritchson (Karakter: Hank Hall)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Ajan Coulson SHIELD için çok önemli bir ajandır. Her zaman dünyayı korumak için gizli görevlerde çalışmaktadır. Müdürü Nick Fury tarafından özel bir yetki ile kendi istediği bir ekibi kurması istenir. Ekibi kuran Coulson son olarak Skype adındaki bir hackerı da aralarına alarak tam anlamıyla güçlü bir ekip oluşur. Artık ekip dünyadaki bir çok tehlikeye karşı amansız bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Clark Gregg (Karakter: Phil Coulson), Ming-Na Wen (Karakter: Melinda May), Chloe Bennet (Karakter: Skye), Elizabeth Henstridge (Karakter: Jemma Simmons), Brett Dalton (Karakter: Grant Ward), Iain De Caestecker (Karakter: Leo Fitz), J. August Richards (Karakter: Mike Peterson), Ruth Negga (Karakter: Raina), Cullen Douglas (Karakter: Edison Po), David Conrad (Karakter: Ian Quinn), Saffron Burrows (Karakter: Victoria Hand), Shannon Lucio (Karakter: Debbie), Ron Glass (Karakter: Dr. Streiten), Brandon Molale (Karakter: Main Guard), Samantha Cutaran (Karakter: Karine), Samuel L. Jackson (Karakter: Nick Fury), Paul Sanchez (Karakter: Tiny), Steve DeCastro (Karakter: Ador), Jaimie Alexander (Karakter: Lady Sif), Pascale Armand (Karakter: Akela Amador), Robert Baker (Karakter: Tobias), Vincent Laresca (Karakter: Tony Diaz), Peter MacNicol (Karakter: Professor Elliot Randolph), Leonor Varela (Karakter: Camilla Reyes), Dylan Minnette (Karakter: Donnie Gill)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Shadow hapse girdikten sonra 3 yıl hapiste geçirir. Hapisten çıkarken çok sevdiği karısının öldüğünü öğrenir. Shadow'un dünyası başına yıkılmıştır tam da bu anda Mr. Wednesday (Bay Çarşamba) adında bir adam karşısına çıkar. Bu adam Shadow'a bir iş teklif eder. Shadow bu iş teklifin kabul etmek istemese de sonunda kabul eder. Shadow yavaş yavaş Mr. Wednesday'in bir tanrı olduğunu öğrenecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ricky Whittle (Karkater: Shadow Moon), Emily Browning (Karakter: Laura moon), Pablo Schreiber (Karakter: Mad Sweeney), Crispin Glover (Karakter: Mr. World), Bruce Langley (Karakter: Technical Boy), Yetide Badaki (Karakter: Bilquis), Ian McShane (Karakter: Mr. Wednesday), Kahyun Kim (Karakter: New Media), Gillian Anderson (Karakter: Media), Demore Barnes (Karakter: Mr. Ibis), Omid Abtahi (Karakter: Salim), Chris Obi (Karakter: Anubis), Sonja Smits (Karakter: Laura's)
Tür : Dram, Gizem, Fantastik
Hannah Baker sakin bir çocukluk geçirmiş herkes tarafından sevilen bir kızdır. 17 Yaşına geldiğinde liseye giden Hannah kimsenin ummadığı anda intihar eder. İntihardan sonra Okulun parlak öğrencilerinden Clay Jensen evinin önünde kasetler bulur. 13 parçadan oluşan kasetlerde Hannah'ın sesini duyan ve neden intihar ettiğini anlattığını duyan Clay şoka uğrar. Bu kasetleri yollayan kişi Hannah'ın kasette bahsedilenler tarafından intihar ettiğini söyler. Büyük bir gizemin içerisinde kalan Clay'da, Hannah'ın intihar sebeplerinden birisidir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Katherine Langford (Karakter: Hannah Baker), Dylan Minnette (Karakter: Clay Jensen), Christian Navarro (Karakter: Tony Padilla), Alisha Boe (Karakter: Jessica Davis), Brandon Flynn (Karakter: Justin Foley), Miles Heizer (Karakter: Alex Standall), Steven Silver (Karakter: Marcus Cooley), Devin Druid (Karakter: Tyler Down), Justin Prentice (Karakter: Bryce Walker)
Tür : Dram, Gizem
Robotlar artık hayatımızın her yerindedir. Robot teknolojisi artık hayatın bütün bölgelerine yayılmış ve üretilen robotlar 2 farklı dala ayrılmaktadır. Kamu kuruluşlarında görev yapan Robotlar ve özel hayatın kullanımları için robotlar vardır. Bir de korsan olarak üretilen Arisa robotu vardır. Dünyada tek bir tür olan Arisa duygu ve düşüncelere sahip, kendince doğru olduğuna inandığı şeyler hakkında karar verebilen bir robottur. Hatta insan bile öldüren bir robottur. Arisa'yı geliştirmek üzere Rusya'nın robot teknolojisi servisi Cronos tarafından Arisa merkeze getirilir. Fakat Arisa'nın insan öldürebilme yeteneklerini bilmeyen bir yetkili Arisa'ya zarar vermeye çalışınca Arisa tarafından öldürülür. Arisa daha sonra küçük bir kızla tanışacak ve birden bire insan gibi düşünmeye hissetmeye başlayacaktır. Fakat Cronos şirketi ve terörist gruplar ve cinayet masası dedektifleri bütün herkesin olaya dahil olmasıyla büyük bir mücadele başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Paulina Andreeva (Karakter: Arisa), Kirill Karo (Karakter: Geory Safronov), Aleksandr Ustyugov (Karakter: Victor Toropov), Olga Lomonosova (Karakter: Alla), Vitaliya Kornienko (Karakter: Sonya), Eldar Kalimulin (Karakter: Egor), Fyodor Lavrov (Karakter: Gleb), Irina Tarannik (Karakter: Svetlana), Aleksandr Kuznetsov (Karakter: Bars), Kirill Polukhin (Karakter: Pavel Varlamov), Mariya Lugovaya (Karakter: Lara)
Tür : Dram, Gizem
1980'li yıllarda geçen dizide Stefan annesini küçük yaşta tren kazasında kaybeder. Babası ile birlikte yaşamaya başlayan Stefan kendisini bilgisayar konusunda oldukça geliştirir. Stefan hayatının iş teklifi için video oyun tasarlayan ve yapan Mohan'ın şirketine gittiğinde hayatı değişecektir. Hatta hayatı bizlerin elinde olacaktır. Dizi diğer dizilerden farklı olarak bizim seçtiğimiz seçenekler ile hareket edecektir. (Stefan çalışsın mı? - Stefan uyusun mu?) bir çok senaryonun olduğu dizide seçimlerinizi iyi yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Fionn Whitehead (Karakter: Stefan), Asim Chaudhry (Karakter: Mohan), Will Poulter (Karakter: Colin), Craig Parkinson (Stefan'ın babası - Peter), Tallulah Rose Haddon (Karakter: Kitty), Laura Evelyn (Karakter: Pearl Ritman), Fleur Kith (Karakter: Mum), Jonathan Aris (Karakter: Crispin), Suzanne Burden (Karakter: Judith), Catriona Knox (Karakter: Leslie), Yak (Karakter: Jerome)
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Gizem
Uzun yüzyıllar önce çıkan savaşta bütün ırklar birbirleri ile büyük ve acımasız savaşlar vermiştir. Daha sonra savaşları bitiren ve barış içinde yaşayan ırklardan Cüceler ile Elfler arasındaki barış sona erer. The Witcher olarak bilinen ve bir çok kişi tarafından korkulan suikastçı Geralt efsanelere konu olan çocuğun doğumunu beklemektedir. Çocuğun doğumu ile dünyadaki savaşların biteceğine inanan The Witcher uzun bir bekleyişe geçer. Bu sırada ise acımasız savaşlar olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Henry Cavill (Karakter: Rivialı Geralt), MyAnna Buring (Karakter: Tissaia), Jodhi May (Karakter: Queen), Adam Levy (Karakter: Mousesack), Björn Hlynur Haraldsson (Karakter: King Eist)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Prenses Bean kendisini zorla evlendirmek isteyenlerden kaçmanın yolunu arar ve düğün günü saraydan kaçmayı başarır. Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içinde yaşayan Şeytan ile dışarıda krallık dışı tehlikeli dünyaya adımını atar. Bu yolda karşısına canavarlar, mitolojik yaratıklar ve bir çok doğa üstü canlı çıkacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Abbi Jacobson (Karakter: Bean), Eric André (Karakter: Luci), Nat Faxon (Karakter: Elfo), John DiMaggio (Karakter: King Zøg), Tress MacNeille (Karakter: Queen Oona), David Herman (Karakter: The Herald), Maurice LaMarche (Karakter: Odval), Billy West (Karakter: Sorcerio), Rich Fulcher (Karakter: Turbish), Jeny Batten (Karakter: Kissy the Elf), Lucy Montgomery (Karakter: Bunty), Matt Berry (Karakter: Prince Merkimer), Noel Fielding (Karakter: Stan the Executioner), Sharon Horgan (Karakter: Queen Dagmar), Lauren Tom (Karakter: Mary), Laura Dickinson (Karakter: Elf), Baraka May (Karakter: Elf), Phil LaMarr (Karakter: God)
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Gözleri görmeyen fakat yaşama sevinci olan bir kadın arkadaşının öldürülmesinden sonra dünyası başına yıkılır. Olayı polislere anlatan fakat gözleri görmediği için katilin kimliğini tespit ettiremeyen kadın yanına can dostu köpeğini alarak katili bulmak için amansız bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keston John (Karakter: Darnell), Kathleen York (Karakter: Joy), Saycon Sengbloh (Karakter: Jules), Perry Mattfeld (Karakter: Murphy), Rich Sommer (Karakter: Dean), Brooke Markham (Karakter: Jess), Casey Deidrick (Karakter: Max), Morgan Krantz (Karakter: Felix), Thamela Mpumlwana (Karakter: Tyson), Derek Webster (Karakter: Hank), Levi (Karakter: Pretzel), Humberly González (Karakter: Vanessa), Calle Walton (Karakter: Chloe), Nicki Micheaux (Karakter: Nia), Sammy Azero (Karakter: Ten), Lindsey Broad (Karakter: Chelsea), Leslie Silva (Karakter: Rhonda), Ana Ayora (Karakter: Sarah)
Tür : Dram, Komedi
Superman'in doğuşun konu alan dizide El Ailesi sürgünde hayatlarını geçirmektedir. Krypton gezegeninde yaşanılana adaletsizlikler El Ailesini gezegene huzur getirmek için büyük bir seferberlik içerisine sokacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Cameron Cuffe (Karakter: Seg-El), Georgina Campbell (Karakter: Lyta-Zod), Shaun Sipos (Karakter: Adam Strange), Ann Ogbomo (Karakter: Jayna-Zod), Aaron Pierre (Karakter: Dev-Em), Rasmus Hardiker (Karakter: Kem), Wallis Day (Karakter: Nyssa-Vex), Blake Ritson (Karakter: Brainiac), Ian McElhinney (Karakter: Val-El), Colin Salmon (Karakter: General Zod), Hannah Waddingham (Karakter: Jax-Ur), Elliot Cowan (Karakter: Daron-Vex), Tipper Seifert-Cleveland (Karakter: Ona), Aoibhinn McGinnity (Karakter: Lis-Ser), Sonita Henry (Karakter: Raika)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Salvatore Okulu bir çok farklı türden canlının eğitim gördüğü bir okuldur. Yeni bir dönem başlayan Salvatore Okulun'da Klaus ve Hayley’in 17 yaşındaki kızı Hope Mikaelson olacaktır. Bir de Alaric Saltzman’ın ikizleri Lizzie ile Josie Saltzman da okulda yeni dönem öğrencileri olacaklardır. Okulda yeni sayfalara giren öğrenciler okul içerisinde bulunan cadılar, vampirler ve kurt adamlar hissettikleri vahşi duygulara mı yenik düşeceklerdir yoksa hep hayalini kurdukları iyi kahramanlar mı olacaklardır?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Danielle Rose Russell (Karakter: Hope Mikaelson), Aria Shahghasemi (Karakter: Landon Kirby), Kaylee Bryant (Karakter: Josie Saltzman), Peyton 'Alex' Smith (Karakter: Rafael Waithe), Matthew Davis (Karakter: Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Karakter: Lizzie Saltzman), Quincy Fouse (Karakter: Milton 'MG' Greasley), Chris Lee (Karakter: Kaleb), Nick Fink (Karakter: Ryan Clarke), Demetrius Bridges (Karakter: Dorian Williams), Ben Levin (Karakter: Jed), Karen David (Karakter: Emma Tig), Lulu Antariksa (Karakter: Penelope Park), Reznor Allen (Karakter: Pedro), Douglas Tait (Karakter: Cyclops)
Tür : Dram, Fantasik, Macera
Miles gerçekten kendisini bulmak isteyen yalnız bir adamdır. Sıradan hayatına bir tedavi süreci ile farklı bir boyut kazandıracaktır. Miles kendisinin klonlandığını ve hayallerindeki gibi birisinin yapıldığının farkına varır. Miles verdiği kararları, işi ve aşkı için büyük bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Paul Rudd (Karakter: Miles Elliot), Aisling Bea (Karakter: Kate Elliot), Desmin Borges (Karakter: Dan), Karen Pittman (Karakter: Lenore Pool), Zoe Chao (Karakter: Kaylyn), Zach Cherry (Karakter: Hugh), James Seol (Karakter: Jung-Ho), Gene Jones (Karakter: Farmer Ray), Rob Yang (Karakter: Left), Emily Young (Karakter: Mousy Co-Worker), Alia Shawkat (Karakter: Maia), Jon Glaser (Karakter: Henry), Ayumi Patterson (Karakter: Cafe Hostess), Gopal Lalwani (Karakter: Driver)
Tür : Dram, Komedi
Kim Jojo anne ve babasız büyüyen fakat içindeki yaşama enerjisini hiç bir zaman kaybetmeyen bir çocuktur. Kendisin her zaman geliştirmeyi hedefleyen Kim Jojo ailesinden kalan borçları da üstlenir. Okuluda ihmal etmeyen Kim, teyzesinin marketinde çalışmaktadır. Okulunda başlayan bir akım olan Love Alarm uygulamasıyla birlikte bir çok genç akıma katılırlar. Kim Jojo başında bir çok sorumluluk olmasına rağmen duygularına yenik düşeceği anlar olacaktır. Love Alarm uygulamasını kullanan bir çok genç bu sayede dertlerini ve sıkıntılarını birbirleriyle atlatmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-Hyun (Karakter: Kim Jojo), Song Kang (Karakter: Hwang Sun-oh), Ga-ram Jung (Karakter: Lee Hye-yeong)
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Uçak ile yolculuğa çıkan birbirinden farklı insanlar hayatlarının en büyük sınavına gireceklerdir. Bindikleri uçağın gizemi ve uçaktaki yakınlarını bekleyen insanlar uzun bir süre gelmeyen uçağın gizemiyle büyülenirler. Uçak uzun zaman sonra geri döner ve yolcuların hepsi yakınlarının kapılarına giderler. Fakat geçirdikleri zaman uçaktaki yolcular için kısa bir süre olsa da insanlar için çok uzun bir zamandır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Melissa Roxburgh (Karakter: Michaela Stone), Josh Dallas (Karakter: Ben Stone), Luna Blaise (Karakter: Olive Stone), Athena Karkanis (Karakter: Grace Stone), J.R. Ramirez (Karakter: Jared Vasquez), Jack Messina (Karakter: Cal Stone), Parveen Kaur (Karakter: Saanvi Bahl), Daryl Edwards (Karakter: NSA Director Vance), Alfredo Narciso (Karakter: Captain Riojas), Tim Moriarty (Karakter: NSA Deputy Tim Powell), Victoria Cartagena (Karakter: Lourdes)
Tür : Dram, Gizem
Emma Larsimon bir çok korku sever tarafından çok sevilen korku eserleri yazan bir yazardır. Ve özellikle yazdığı bir karakter herkes tarafından çok takip edilen bir karakterdir. Yıllar sonra doğduğu yere geri dönen Emma yavaş yavaş yaşanılan gizem olaylarının içine girmeye başlar. Kasabasındaki gizemli olayları araştıran Emma zaman geçtikçe korku hikayelerinde yazdığı karakterin gerçek olduğunun farkına varacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Victoire Du Bois (Karakter: Emma Larsimon), Lucie Boujenah (Karakter: Camile), Tiphaine Daviot (Karakter: Aurore), Ralph Amoussou (Karakter: Seby), Bellamine Abdelmalek (Karakter: Arnaud adulte), Mehdi Meskar (Karakter: Tonio), Alban Lenoir (Karakter: Inspecteur Raunan), Mireille Herbstmeyer (Karakter: Madame Daugeron), Corinne Valancogne (Karakter: Madame Larsimon), Patrick d'Assumçao (Karakter: Père Xavier), Pierre Aussedat (Karakter: Monsieur Larsimon)
Tür : Korku
İnsan ırkının tehlikeli olduğu bir yakın tarihte insanlık kendilerini kurtarmak için büyük bir mücadele verecektir. İnsanlar hayatta kalmak için bir çok yola başvuracaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alfre Woodard (Karakter: Paris), Jason Momoa (Karakter: Baba Voss), Sylvia Hoeks (Karakter: Queen Kane), Hera Hilmar (Karakter: Maghra), Christian Camargo (Karakter: Tamacti Jun), Archie Madekwe (Karakter: Kofun), Nesta Cooper (Karakter: Haniwa), Yadira Guevara-Prip (Karakter: Bow Lion), Josh Blacker (Karakter: Witchfinder Warrior), Christian Sloan (Karakter: Witchfinder Ayura), Tantoo Cardinal (Karakter: The Dreamer), Mojean Aria (Karakter: Gether Bax), Marilee Talkington (Karakter: Souter Bax), Peter Bryant (Karakter: Lord Dune), Bree Klauser (Karakter: Matal), Hiro Kanagawa (Karakter: Lord Unoa), Lauren Glazier (Karakter: Nyrie), Luc Roderique (Karakter: Arca)
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram
Amerika'da bir eyalet olan Florida'nın Orlando şehrinde yaşayan Krystal Gill su parkında çalışmaktadır. Asgari ücret ile yaşamaya çalışan Krystall'in hayatı kurduğu hayaller ile birlikte bir anda hayallerinde bile tahmin edemeyeceği yüksek mevkilere doğru tırmanacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kirsten Dunst (Karakter: Krystal Stubbs), Théodore Pellerin (Karakter: Cody Bonar), Mel Rodriguez (Karakter: Ernie Gomes), Beth Ditto (Karakter: Bets Gomes), Ted Levine (Karakter: Obie Garbeau II), Usman Ally (Karakter: Stan Van Grundegaard), Julie Benz (Karakter: Carole Wilkes), Cooper Jack Rubin (Karakter: Harold Gomes), Kevin J. O'Connor (Karakter: Roger Penland), Josh Fadem (Karakter: Pat Stanley), John Earl Jelks (Karakter: Judd Waltrip), Melissa De Sousa (Karakter: Mirta Herrera), Da'Vine Joy Randolph (Karakter: Rhonda), Sharon Lawrence (Karakter: Louise Garbeau)
Tür : Komedi
Malcolm Bright suçluların psikolojisini inceleyen ve davranışlarını okuyan bir uzmandır. Fakat işini kendine fazla kaptırınca FBI'dan kovulur. Ne yapacağını kara kara düşünen Malcolm hayatına doğduğu yere ailesinin yanına dönerek devam etme kararı alır. Ailesinin yanına dönen Malcolm geldiğinde iş teklifi alır. New York Polis Departmanı Cinayet Masası Şefi Gil Arroyo’nun isteği üzerine New York Polis Departmanı emrinde çalışmalarına başlar. Cerrah takma adı ile tanınan seri katil babası ile 10 yıldır görüşmeyen Malcolm babası gibi bir seri katili yakalamak için 21 yıldır hapishanede olan babası ile temaslara başlar. Babası ile zamanla iyice yakınlaşmaya başlayan Malcolm çok tehlikeli katillerin peşlerinde olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tom Payne (Karakter: Malcolm Bright), Lou Diamond Phillips (Karakter: Gil Arroyo), Halston Sage (Karakter: Ainsley Whitly), Aurora Perrineau (Karakter: Dani Powell), Frank Harts (Karakter: JT Tarmel), Keiko Agena (Karakter: Dr. Edrisa Tanaka), Bellamy Young (Karakter: Jessica Whitly), Michael Sheen (Karakter: Dr. Martin Whitly), Esau Pritchett (Karakter: Mr. David), Charlayne Woodard (Karakter: Dr. Gabrielle Le Deux), Kasjan Wilson (Karakter: Young Malcolm), Raymond Lee (Karakter: Jin)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Nicole Warren kocasını kaybettikten sonra oğlu Dion ile baş başa kalır. Hayatını oğlu Dion‘a dayan Nicole zamanla oğlunun değişime tanıklık edilecektir. Dion yavaş yavaş doğa üstü yeteneklerini keşfetmeye başlar. Dion'un yeteneklerini annesi Nicole'de fark edecektir. Nicole oğlunun zarar görmemesi için kocasının en yakın arkadaşına danışmaya gidecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Ritter (Karakter: Pat), Alisha Wainwright (Karakter: Nicole Warren), Ja'Siah Young (Karakter: Dion Warren), Sammi Haney (Karakter: Esperanza), Gavin Munn (Karakter: Jonathan), Donald Paul (Karakter: Mr. Anthony Fry), Ali Ahn (Karakter: Suzanne Wu), J Harrison Ghee (Karakter: Kwame), Moriah Brown (Karakter: Willa), Dana Gourrier (Karakter: Tessa), Justice Leak (Karakter: Lars), Victor Sho (Karakter: Rashad), Deirdre Lovejoy (Karakter: Charlotte Tuck), Skyler Elyse Philpot (Karakter: Steffi)
Tür : Bilim Kurgu, Dram
Hayatın sakin devam ettiği kasabada gençler okullarına ve türlü türlü etkinliklerde birbirleri ile kaynaşırlar. Huzurun hüküm sürdüğü kasabada Jason Blossom adlı bir gencin nehirde boğulması bir anda bütün kasaba halkının huzurunu kaçıracaktır. Çünkü yavaş yavaş gizemli olaylar yaşanmaya başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : K.J. Apa (Karakter: Archie Andrews), Lili Reinhart (Karakter: Betty Cooper), Camila Mendes (Karakter: Veronica Lodge), Cole Sprouse (Karakter: Jughead Jones), Casey Cott (Karakter: Kevin Keller), Madelaine Petsch (Karakter: Cheryl Blossom), Mädchen Amick (Karakter: Alice Cooper), Marisol Nichols (Karakter: Hermione Lodge), Skeet Ulrich (Karakter: FP Jones), Mark Consuelos (Karakter: Hiram Lodge), Luke Perry (Karakter: Fred Andrews), Vanessa Morgan (Karakter: Toni Topaz), Charles Melton (Karakter: Reggie Mantle), Ashleigh Murray (Karakter: Josie McCoy), Martin Cummins (Karakter: Sheriff Tom Keller), Nathalie Boltt (Karakter: Penelope Blossom)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Hayatını hip-hop'a ve hip-hop kültürüne adamış bir adamın hayat hikayesi konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Peri Baumeister (Karakter: Sara), Sahin Eryilmaz (Karakter: Semir), Edin Hasanovic (Karakter: Jinn), Anna Herrmann (Karakter: Lily), Murathan Muslu (Karakter: Kalifa), Richy Müller (Karakter: Raimund), Lisa Maria Potthoff (Karakter: Celine), Erdal Yıldız (Karakter: Ardan), Damian Cecere (Karakter: Thorsten), Christopher Schärf (Karakter: Thorsten), Carlo Ljubek (Karakter: Miro), Sascha Nathan (Karakter: Hocki), Carol Schuler (Karakter: Zilan), Doris Conrad (Karakter: Frau Tirelli)
Tür : Dram, Müzikal, Suç
Atiye hayatı boyunca sanata olan aşkını gizleyememiş ve tek odak noktasını sanat olarak belirler. Resim yapmayı ve araştırmayı çok seven Atiye yaptığı resimleri bir çok kişi tarafından beğenilir. Anadolu insanı olan ve ailesiyle birlikte İstanbul'da yaşayan Atiye, bir kazı çalışması ile hayatının sonsuza kadar değişeceğinden habersizdir. Çünkü Göbeklitepe’de yapılan bir keşif Atiye'nin kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan ile büyük bir gizeme doğru gideceklerdir. Atiye sırların yavaş yavaş ortaya çıkması ile hem geçmişine hem'de geleceği ile bütün durumları hissedebilecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Beren Saat (Karakter: Atiye), Melisa Şenolsun, Mehmet Günsür, Metin Akdülger
Tür : Dram, Fantastik, Gizem
Aşk 101 izle (IMDb: 7,0)
1990'lar Türkiyesi'nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir. Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kubilay Aka (Karakter: Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Karakter: Sinan), Alina Boz (Karakter: Eda), Selahattin Paşalı (Karakter: Osman), İpek Filiz Yazıcı (Karakter: Işık), Pınar Deniz (Karakter: Teacher Burcu), Kaan Urgancıoglu (Karakter: Kemal, Rae Varela (Karakter: Eda), Müfit Kayacan (Karakter: Necdet)
Tür : Komedi,Romantik
Eric Carter bir çok tehlikeli görevi üstlenmiş ve kritik görevlerde en önlerde yer alan eski bir askerdir. Hayatını ülkesine ve orduya adayan Eric ABD'ye geri dönüş yapar. Eric CTU isimli son derece ölümcül bir terör örgütünün faaliyetlerinden haberdar olur ve durdurmak isteyen bir ekibe dahil olur. Olaylar hızla gelişirlerken Eric olayların ortasında kalacaktır.
Yapım Yılı : 2016 - 2017
Oyuncular : Corey Hawkins (Karakter: Eric Carter), Miranda Otto (Karakter: Rebecca Ingram), Anna Diop (Karakter: Nicole Carter), Teddy Sears (Karakter: Keith Mullins), Ashley Thomas (Karakter: Isaac Carter), Dan Bucatinsky (Karakter: Andy Shalowitz), Coral Peña (Karakter: Mariana Stiles), Sheila Vand (Karakter: Nilaa Mizrani), Jimmy Smits (Karakter: John Donovan), Gerald McRaney (Karakter: Henry Donovan), Raphael Acloque (Karakter: Jadalla Bin-Khalid), Bailey Chase (Karakter: Thomas Locke), Michael Aaron Milligan (Karakter: Theo), Charlie Hofheimer (Karakter: Ben Grimes), Zeeko Zaki (Karakter: Hamid), Carlos Bernard (Karakter: Tony Almeida), Kevin Christy (Karakter: David Harris), Kathryn Prescott (Karakter: Amira Dudayev), Moran Atias (Karakter: Sidra), James Moses Black (Karakter: Donald Simms), Oded Fehr (Karakter: Asim Naseri), Daniel Zacapa (Karakter: Luis Diaz), Laith Nakli (Karakter: Kusuma), Rishik Patel (Karakter: Jihadi #1), Zayne Emory (Karakter: Drew Phelps), Tiffany Hines (Karakter: Aisha), Themo Melikidze (Karakter: Khasan Dudayev), Sam Malone (Karakter: Andre), Peter Malek Karas (Karakter: Salim)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Migel yıllar önce ayrıldığı kasabasından sonra hayatını düzene sokmuştur. Kız kardeşinden gelen gizemli bir mektup ile tekrar kasabaya dönen Migel kasabada bir tarikat'in olduğunu öğrenir ve hayatı artık çok farklı boyutlara girecektir. 12 Saat boyunca insanları öldürmenin serbest olacağı bir arınma gecesi olacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gabriel Chavarria (Karakter: Miguel), Jessica Garza (Karakter: Penelope), Hannah Emily Anderson (Karakter: Jenna), Colin Woodell (Karakter: Rick), Reed Diamond (Karakter: Albert Stanton), Lili Simmons (Karakter: Lila), Amanda Warren (Karakter: Jane), Allison King (Karakter: Eileen), Paulina Gálvez (Karakter: Catalina), Jessica Miesel (Karakter: Alison), Madison Sparacello (Karakter: Laura), Adam Stephenson (Karakter: Mark Cantoff), John C. Coffman), Andrea Frankle (Karakter: Ellie Stanton)
Tür : Aksiyon, Dram, Korku
Niko her zaman uzaya olan merakıyla kendisini geliştirmiş birisidir. Astronot olmayı başaran Niko o kadar çok ilerleme kateder ki kendisine özel bir ekip kurulur. Liderliğini yaptığı ekipte Dünya dışında yaşam formları aramak için uzaya gitmek için hazırlanırlar. Hazırlıklar biraz dikenli olsa da başarılı bir şekilde gerçekleşir. Fakat Niko ve ekibi uzayda çok farklı boyutlar ile arayışlarını sürdüreceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Katee Sackhoff (Karakter: Niko Breckinridge), Jake Abel (Karakter: Sasha Harrison), Samuel Anderson (Karakter: William), Selma Blair (Karakter: Harper Glass), Jessica Camacho (Karakter: Michelle Vargas), Justin Chatwin (Karakter: Erik Wallace), Alex Eling (Karakter: Javier Almanzar), Tyler Hoechlin (Karakter: Ian Yerxa), Greg Hovanessian (Karakter: Beauchamp), Blu Hunt (Karakter: August), Elizabeth Ludlow (Karakter: Cas Isakovic), Alex Ozerov (Karakter: Oliver Sokolov), A.J. Rivera (Karakter: Bernie Martinez), Jayr Tinaco (Karakter: Zayn Petrossian), Barbara Williams (Karakter: General Blair Dubois)
Tür : Dram, Gizem, Macera
Dönemin hızla artan zombi virüsü her tarafa yayılır. İnsanlar artık kendilerini kontrol edemez, yaşamak için savaş vermek zorunda kalırlar. Salgından kurtulan çok az sayıda insan kalmıştır. Rose ise kızını kaybetmiş bir annedir. Rose kızını bulmak için çok az sayıda kalan insan gruplarıyla birlikte büyük bir hayatta kalma mücadelesine girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jaime King (Karakter: Rose), Justin Chu Cary (Karakter: Spears), Mustafa Alabssi (Karakter: Ryan), Gwynyth Walsh (Karakter: Barbara), Kelsey Flower (Karakter: Lance), Zoe Marlett (Karakter: Anna), Ty Olsson (Karakter: Patrick), Christine Lee (Karakter: Kyungsun), Sal Velez Jr. (Karakter: William), Edsson Morales (Karakter: Manny), Erika Hau (Karakter: Carmen)
Tür : Aksiyon, Dram, Korku
Antika eskperi (bilir kişi) bir adam ile çok kurnaz ve işine başarılı bir sanat hırsızının birbirlerinden çok farklı işleri olsa da büyük saldırılar gerçekleştiren bir terörist'i durdurmak için bir araya geleceklerdir. Büyük tehlikeleri önlemek isteyen ikili kendilerini 2000 yıldır süren bir savaşın merkezinde bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sofia Pernas (Karakter: Lexi), Matt Barr (Karakter: Danny), Katia Winter (Karakter: Gwen), James Callis (Karakter: Simon), Oded Fehr (Karakter: Karim), Michael James Shaw (Karakter: Aiden), Alicia Coppola (Karakter: Dr. Ana), Mark Gagliardi (Karakter: Father), Tony Nash (Karakter: Omar)
Tür : Aksiyon, Macera
Genç bir kadın trajik bir şekilde organ nakli ile hayatta kalmayı başarır. Organlarını aldığı kişinin kim olduğu merakı ile hayatını sürdüren kadın büyük soru işaretleri ile hayatını devam ettirmektedir. Genç kadın yavaş yavaş organlarını aldığı kişinin özelliklerini taşımaya başlayınca organlarını aldığı kişinin nasıl hayatını kaybettiğini öğrenmek için harekete geçer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sivan Alyra Rose (Karakter: Sasha Yazzie), Marcus LaVoi (Karakter: Big Frank Yazzie), Nicholas Galitzine (Karakter: Elliott Lefevre), Kyanna Simone Simpson (Karakter: Yvonne), Griffin Powell-Arcand (Karakter: TJ Locklear), Lilli Kay (Karakter: Penelope Fowler), Sarah Mezzanotte (Karakter: Marnie), Tony Goldwyn (Karakter: Ben Lefevre), Uma Thurman (Karakter: Nancy Lefevre), Lilliya Scarlett Reid (Karakter: Becky Lefevre), Lili Taylor (Karakter: Ruth Pezim), Jonny Rios (Karakter: Ravi Jerome), Matthew Rauch (Karakter: Evan Pezim), Michael Stahl-David (Karakter: Coach Jones), Khan Baykal (Karakter: Deacon), Teddy Eggleston (Karakter: Tourmaline Woman)
Tür : Dram, Korku, Fantastik
Josh henüz daha 17 yaşındaki bir gençtir. Josh her zaman diğer insanlar tarafından dışlanmaktadır. Josh genelde çok sevdiği kız arkadaşı Sam ile genelde zaman geçirmektedir. Fakat bir gün Sam'in ortadan gizemli bir şekilde kaybolması Josh'u kız arkadaşını bulmak için harekete geçirecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Colin Ford (Karakter: Josh Wheeler), Alyvia Alyn Lind (Karakter: Angelica Green), Sophie Simnett (Karakter: Samaira 'Sam' Dean), Austin Crute (Karakter: Wesley Fists), Cody Kearsley (Karakter: Turbo Bro Jock), Jeanté Godlock (Karakter: Mona Lisa), Gregory Kasyan (Karakter: Eli Cardashyan), Krysta Rodriguez (Karakter: Ms. Crumble), Matthew Broderick (Karakter: Michael Burr), Jon LeVert (Karakter: Barry), Mickey Dolan (Karakter: Gary), Rob H. Roy (Karakter: Jaden Hoyles), Jack Justice (Karakter: Jew-Fro Simon), A.J. Voliton (Karakter: Fred), Estrella Avila (Karakter: Jessica Huntley),
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Herkesçe bilinen ve özel bir şirketin bünyesinde açılacak olan banka için reklam düzenlemeye karar verir. Şirket sahibi tarafından bütün çalışanlar toplanır ve fikir alışverişleri sonucunda bir fikirde karar kılınır. Lübnan'ın başkenti Beyrut'da bir 1 dolarlık banknotu sokaklarda dolaştıracak olan şirket tam yılbaşında parayı eline alan kişiye 1 milyon dolarlık bir ödül verecektir. Bu parayı duyan herkes kazanmak için amansız bir mücadeleye girecek.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Patrick Boylan (Karakter: Various), Jarrod Pistilli (Karakter: Sam), Amel Bouchoucha (Karakter: Zeina), Adel Karam (Karakter: Tarek), Oscar Emmanuel Fabela (Karakter: Abbas)
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Paul ve Esther günümüz çağının en çok fayda duyulabilecek dehası olan Yapay Zeka ile insanların gerçek aşkı bulmaları için kullanan kişilerin beyinlerindeki sinyaller ile uygulamayı kullanan bir karşı cins ile eşleştirmektedir. Birbirlerini bulmaya ve uygulamayı trend haline getiren insanlar arasında gerçek aşkı bulmak çok zor olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Agathe Bonitzer (Karakter: Esther Vanhove), Hugo Becker (Karakter: Paul Vanhove), Gaël Kamilindi (Karakter: Gabriel), Manoel Dupont (Karakter: Niels Larsen), Stephane Pitti (Karakter: Lucas Apert), Luana Silva (Karakter: Ana Stern), Yuming Hey (Karakter: Billie Tual), Philypa Phoenix (Karakter: Joséphine Vanhove), Fabien Ducommun (Karakter: Antoine), Lena Lapres (Karakter: Claire), Jeremy Lewin (Karakter: Romeo), Jimmy Labeeu (Karakter: Ilyes), Vincent Renaudet (Karakter: Martin), Lionel Lingelser (Karakter: Léopold)
Tür : Gizem, Romantik
Avukat Jessica Pearson adalete inanan ve kazanmayı seven bir kadındır. Illinois eyaletin'de bir şehir olan Şikago'da yaşamakta olan Avukat hem gizemli hem de sorunlu bir politik yapısı olan olaylara giriş yapacaktır. Yolun sonu ya hüsran ya bayram olacaktır. Avukat Jessica ise bütün riskleri kabul ederek büyük bir mücadeleye girişecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gina Torres (Karakter: Jessica Pearson), Bethany Joy Lenz (Karakter: Keri Allen), Simon Kassianides (Karakter: Nick D'Amato), Eli Goree (Karakter: Derrick Mayes), Isabel Arraiza (Karakter: Yoli Castillo), Chantel Riley (Karakter: Angela Cook), Morgan Spector (Karakter: Mayor Bobby Novak), Wayne Duvall (Karakter: Pat McGann), Juanita Jennings (Karakter: Lillian Cook), Jonny Berryman (Karakter: Cory), Ethan Ireland (Karakter: Mark), Betsy Brandt (Karakter: Stephanie Novak), D.B. Woodside (Karakter: Jeff Malone), Danni DanDan Gadigan (Karakter: City Clerk)
Tür : Dram
Jason Bolden ve Adair Curtis bir çok ünlü starın stilistlik görevini yapmaktadır. Yani giydiği kıyafetler, kullandığı bütün her şeyde Jason Bolden ve Adair Curtis'in parmağı vardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Bolden, Adair Curtis
Tür : Gerçeklik
Nancy Drew henüz çok ufak yaştayken merakından dolayı gizem içeren bütün olayların sonucunu merak etmektedir. Bu yüzden de ortada bir gizem olduğunda çözmek için sonucu ne olursa olsun sonuna kadar gitmeyi hedefler. Kendisini bu konuda epey bir geliştiren Nancy lisenin son zamanlarına geldiğinde annesinin durumlarından dolayı üniversite için hazırlanamaz. Nancy bu süreçte gizem çözme işlerini de bırakır. Nancy bir yerde ieş girer ve burada tanıdığı bir kızın annesinin cinayete kurban gidişine tanık olur. Nancy uzak durması gerektiğini bilse de kendisini alışkanlıklarından alıkoyamayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kennedy McMann (Karakter: Nancy Drew), Leah Lewis (Karakter: Georgia 'George' Fan), Maddison Jaizani (Karakter: Bess Marvin), Tunji Kasim (Karakter: Ned 'Nick' Nickerson), Alex Saxon (Karakter: Ace), Alvina August (Karakter: Detective Karen Hart), Riley Smith (Karakter: Ryan Hudson), Scott Wolf (Karakter: Carson Drew), Stephanie Van Dyck (Karakter: Dead Lucy), Sinead Curry (Karakter: Tiffany Hudson), Adam Beach (Karakter: Chief E.O. McGinnis), Katie Findlay Lisbeth), Liza Lapira (Karakter: Victoria Fan), Stevie Lynn Jones (Karakter: Laura Tandy), Lizzie Boys (Karakter: Teen Lucy), Ariah Lee (Karakter: Ted Fan), Miles Gaston Villanueva (Karakter: Owen)
Tür : Gizem
Gizli kamera şakası programında yapılan korkunç şakalar zamanla gerçeğe dönüşmeye başlayacaktır ve olaylar gerçekliğe binecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gaten Matarazzo (Karakter: Himself - Host), Peter Giles (Karakter: Announcer), David Storrs (Karakter: Dave), Mary Gallagher (Karakter: Becky), Sven Holmberg (Karakter: Daniel), Julian Gant (Karakter: Burt), Olivia DeLaurentis (Karakter: Jackie), Gabriel Pimentel (Karakter: Alien Parasite), Alex Meglei (Karakter: Alex), Cathy Shim (Karakter: Actress), Jeff Lewis (Karakter: Bill Lewis), Eddie Perino (Karakter: Eddie Ivory), Henry Dittman (Karakter: Dr. Ellis), John Nyrere Frazier (Karakter: FBI Agent2 #), Katrina Kemp (Karakter: Small Monster)
Tür : Komedi
Tema Kaylie herkesin hayal ettiği zenginliğe 19 yaşında ulaşmıştır. Yasa dışı işler yüzünden başına büyük bela açan ve devlet kancasını yiyen Kaylie yakalanarak mahkemeye çıkarılır. Toplum hizmeti cezası alan Kaylie hapishaneden kurtulur. Orta okuldaki ufaklıklar ile başı belaya girecektir. Fakat Kaylie çocuklar için en iyisini yapmakta kararlıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alison Fernandez (Karakter: Amber), Bryana Salaz (Karakter: Kaylie Konrad), Rosa Blasi (Karakter: Kit), Kai Calhoun (Karakter: Ray Ray), Symera Jackson (Karakter: Jackie), Elie Samouhi (Karakter: Chewy), Eliza Pryor (Karakter: Valeria), David Gridley (Karakter: Colt Axelrod), Tait Blum (Karakter: Logan Bane), Scarlett Abinante (Karakter: Kamantha), Telci Huynh (Karakter: Tiffany), Dylan Mattina (Karakter: Next Door Neighbor), Kevin Chamberlin (Karakter: Anton), Beth Crosby (Karakter: Ranger Foley)
Tür : Komedi
Batwoman adalete inanan ve bu uğurda canını biel hiçe sayan bir kadındır. Gotham'da suçların artması ve adaletin parçalanması ile Batwoman maskesini takar ve sokaklarda adaleti sağlamak için harekete geçer. Fakat Gotham'ın suçluları birlikte hareket edecek ve Batwoman'ı yok etmek isteyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ruby Rose (Karakter: Batwoman), Elizabeth Anweis (Karakter: Catherine Hamilton-Kane), Aqeel Ash-Shakoor (Karakter: Crow's Agent), Jerry L. Beasley (Karakter: Gotham Businessman), Dakota Daulby (Karakter: Cheshire Cat), Fritzy-Klevans Destine (Karakter: Male Cadet), Shalyn Ferdinand (Karakter: Crow's Tech), Camrus Johnson (Karakter: Luke Fox), Nicole Kang (Karakter: Mary Hamilton), Julian Paul (Karakter: GCPD #2), Dougray Scott (Karakter: Colonel Jacob Kane), Chris Shields (Karakter: Mayer Aikins), Rachel Skarsten (Karakter: Alice), Meagan Tandy (Karakter: Sophie Moore), Giota Trakas (Karakter: Homeless woman), Takaya White (Karakter: Girl), Brendon Zub (Karakter: Chuck Dodgson), Nicholas Dohy (Karakter: GCPD Officer)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :